Głośnik IP PR-HS15W-IP Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 20000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
PR-HS15W-IP to aktywny głośnik tubowy IP o mocy 15W, urządzenie jest zgodne z ONVIF. Może być mocowany do ściany lub do sufitu.
Wybrane cechy:
  • Moc: 15W
  • Maks. SPL: 113dB
  • Pasmo przenoszenia: 300Hz~8kHz
  • Kodowanie audio: OPUS (48kHz), MP3 (44.1kHz), G.722 ADPCM (16kHz), G.711 PCMU/PCMA (8kHz)
  • Funkcje audio: Transmisja na żywo lub do 10 wgranych plików (wyzwalane przez API)
  • Wzmacniacz: Wbudowany 15W
  • Interfejs: 10/100 Base-TX, RJ45
  • Zasilanie: DC12V / PoE (~1.25)
  • Klasa szczelności: IP67
  • Wymiary 225 x 165 x 240mm (szerokość x wysokość x długość)
  • Waga 1,4kg
  • Temperatura pracy -30°C~60°C