Antena dookólna PROETER/2.4 GHz
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dane techniczne:
Zakres częstotliwości: 2.4 GHz ... 2.48 GHz
Zysk energetyczny : 10 dBi
Polaryzacja: Pionowa
Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): 360 °
Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): 23 °
VSWR: 1:1.5
Złącze: Gniazdo N
Mocowanie do masztu: 33 ... 50 mm
Obudowa: PVC, hermetyczna
Waga: 0.34 kg
Wymiary: 685 x 80 x 35 mm