Kod produktu: PROETER/2.4
Antena dookólna PROETER/2.4 GHz
Dane techniczne:
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz ... 2.48 GHz |
| Zysk energetyczny : | 10 dBi |
| Polaryzacja: | Pionowa |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 360 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 23 ° |
| VSWR: | 1:1.5 |
| Złącze: | Gniazdo N |
| Mocowanie do masztu: | 33 ... 50 mm |
| Obudowa: | PVC, hermetyczna |
| Waga: | 0.34 kg |
| Wymiary: | 685 x 80 x 35 mm |