Adapter PoE SDIP-20-AD0 ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Adapter PoE Gigabit Ethernet obniżający napięcie Vout 5V/12V/24V, Pout max 20W 802.3at/af oraz PASSIVE
Jeden zestaw zworek pozwala wybrać wartość napięcia wyjściowego DC przetwornicy na poziomie 5V, 12V lub 24V.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • port wejściowy jak i wyjściowy zapewniają transmisję LAN (LAN + PoE) z prędkością 1000 Mbps
  • w jednym urządzeniu łączymy funkcjonalności całej rodziny przetwornic serii ASDC-12-xx-HS
Uwagi instalacyjne:
Dane techniczne:
Obsługiwane zasilacze PoE:
  • 802.3 at/af RJ45 Port 10/100/1000Mbps
  • PASSIVE PoE RJ45 Port 10/100/1000Mbps
Złącza:
  • 2x RJ45 Port 10/100/1000Mbps
  • Napięcie wyjściowe Vout – terminal połączeniowy DC OUT
Napięcie wyjściowe:
  • DC OUT 5 VDC / 12 VDC / 24 VDC +/-5% ustawiane zworką
  • PoE OUT brak / 5 VDC / 12 VDC / 24 VDC +/-5% ustawiane zworką
  • PINY PoE: 4,5 (V+) 7,8 (V-) PassivePoE
Moc wyjściowa DC OUT: max. 20W
Napięcie wejściowe:
  • 44 ... 56 VDC (PoE)
  • PINY PoE: 1,2 (V-) 3,6 (V+) 4,5 (V+) 7,8 (V-)
Zabezpieczenia: Zabezpieczenie przeciążeniowe przetwornicy 2A z auto powrotem
Sygnalizacja: LED czerwona - obecność napięcia wyjściowego
Stopień ochrony: IP20
Zakres temperatur pracy: -25°C ... +50°C
Wymiary: 51 x 51 (73)x 21 mm