Kod producenta: SDIP-20-AD0
Kod produktu: SDIP-20-AD0
Adapter PoE SDIP-20-AD0 ATTE
Opis
Adapter PoE Gigabit Ethernet obniżający napięcie Vout 5V/12V/24V, Pout max 20W 802.3at/af oraz PASSIVE
Jeden zestaw zworek pozwala wybrać wartość napięcia wyjściowego DC przetwornicy na poziomie 5V, 12V lub 24V.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- port wejściowy jak i wyjściowy zapewniają transmisję LAN (LAN + PoE) z prędkością 1000 Mbps
- w jednym urządzeniu łączymy funkcjonalności całej rodziny przetwornic serii ASDC-12-xx-HS
Uwagi instalacyjne:
Dane techniczne:
| Obsługiwane zasilacze PoE: |
| Złącza: |
| Napięcie wyjściowe: |
| Moc wyjściowa DC OUT: | max. 20W |
| Napięcie wejściowe: |
| Zabezpieczenia: | Zabezpieczenie przeciążeniowe przetwornicy 2A z auto powrotem |
| Sygnalizacja: | LED czerwona - obecność napięcia wyjściowego |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Zakres temperatur pracy: | -25°C ... +50°C |
| Wymiary: | 51 x 51 (73)x 21 mm |