Ogranicznik przepięć zasilania SUG-24VAC
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
SUG-24VAC jest miniaturowym zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym, przeznaczonym do ochrony przed wyładowaniami atmosferycznymi urządzeń elektronicznych, zasilanych napięciem przemiennym z transformatorów 24V lub napięciem stałym 36V.
Wybrane cechy:
  • 2-stopniowa ochrona przed przepięciem
  • Znamionowe napięcie pracy 24V AC lub 36V DC
  • Chroniony obwód ekranu
  • Prąd znamionowy do 3A
  • Mała rezystancja szeregowa
Możliwość przesyłania prądu do 3A umożliwia zastosowanie do większości instalacji automatyki przemysłowej, automatyki budynków oraz systemów ochrony mienia.
Produkt przeznaczony jest do instalacji zalecany jest do montażu na granicy stref LPZ0 a LPZ1 lub wyższych. Może być wykorzystany wyłącznie do przesyłania napięcia przemiennego 24V AC 50Hz lub 60Hz lub do napięcia stałego 36V DC, bez składowej zmiennej w postaci szybkich transmisji danych. Podłączany jest pomiędzy źródło zasilania (transformator) a urządzenie odbiorcze.
Schemat właściwego wykorzystania
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe linii zasilającej 24V AC
Zabezpieczenie linii pomiarowej 36V DC z ekranowaniem przewodu
Napięcie znamionowe DC (Un)
36V
Napięcie maksymalne DC (Uc)
43V
Napięcie znamionowe AC (Un)26V
Napięcie maksymalne AC (Uc)31V
Prąd znamionowy (In)
3A
3,5kA
Poziom ochrony 1kV/µs (linia-linia) Up50V DC
Rezystancja szeregowa
~70Ω / linię
Szczelność obudowyIP20
Temperatura pracy-40°C~80°C