Kamera IP kopułowe 2Mpx BCS-L-DIP12FSR3-Ai1 2.8mm
Za zakup produktu otrzymasz 9000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Kamera IP kopułowe 2Mpx przetwornik 1/2.8" CMOS z obiektywem 2.8mm
Dane techniczne:
Nazwa Urządzenia: BCS-L-DIP12FSR3-Ai1
Linia produktowa: BCS LINE
Typ kamery: Kopuła
Rozdzielczość: 2 Mpx
Przetwornik: 1/2.8''
System skanowania: Progressive Scan
Piksele: 1920(H)×1080(V)
RAM: 128MB
ROM: 128MB
Obiektyw: stały
Ogniskowa: 2.8 mm
Apertura: F1.6
Focus: Stały
Iris: Stały
Zoom cyfrowy: 16×
Kąt widzenia: H: 106° V: 56° D: 127°
DORI: Detect 44m / Observe 17m / Recognize 9m / Identify 4m
Czułość kamery: 0.002Lux(F1.6,30IRE) 0.0002Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR)
Stosunek S/N: 56dB
Balans bieli: (AWB) Auto / manual
WDR: 120dB
Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
Migawka: Auto / manual 1/3~1/100000s
Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów: 3D DNR
Obrót obrazu: Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni: 2
Strumień główny: 1920×1080(1~25/30fps)
Strumień drugi: 704×576/704×480(1~25/30fps)
Bitrate: H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps
Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Dzień/noc: ICR
Rodzaj oświetlacza: IR
Oświetlacz: 30m
Mikrofon: Tak
Kompresja audio: G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM
Gniazdo karty pamięci: microSD 256GB
Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Detekcja ruchu: 4
Maski prywatności: 4
Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
Zgodność: ONVIF(S/G)
Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy: max 5.6W
Kolor obudowy: Biały
Klasa szczelności IP: IP67
IK10: Tak
Warunki pracy: -40°C~+60°C max 95% RH
Wymiary: Ø109.9.×81mm