Kamera IP DS-2DE3204W-DE(B) 2.8-12mm Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2DE3204W-DE jest kopułową kamerą o rozdzielczości 2 Mpix. DS-2DE3204W-DE posiada obiektyw zmiennoogniskowy oraz mechanizm generacji obrazu o szerokim zakresie dynamiki (WDR). Kamera jest zgodna ze specyfikacją ONVIF oraz posiada klasę szczelności IP66.
Dane techniczne:
| Przetwornik : | 1/3" CMOS Progressive Scan |
| Kompresja video : | H.264 i obrazu MJPEG |
| Obiektyw : | 2.8-12mm moto-zoom x4 |
| Rozdzielczość : | 2 Mpix FullHD |
| Zasilanie : | DC12V/24VAC |
| Czułość : | 0,05 / 0,01 lx |
| Liczba klatek : | 25 kl./s |
| Prędkość migawki : | 1s--1/10,000 s |
| Wbudowany promiennik IR3 : | - |
| Funkcje : | AGC, 3DDNR, BLC/HLC, EIS, Detekcja ruchu, 8 masek prywatności, ROI, Znak wodny Watermark, D / N ICR, Szeroka dynamika D-WDR |
| Dodatkowe informacje : | Port pamięci Micro-SD/SDHC/SDXC (do 128 GB), Multicast, filtracja adresów IP, obsługa NAS (NFS, SMB/CIFS) i ANR, Wsparcie RTSP i ONVIF |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Obrotowa
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN