Kod producenta: BCS-TIP5401IR-V-VI
Kod produktu: BCS-TIP5401IR-V-VI
Kamera IP BCS-TIP5401IR-V-VI motozoom 4MP BCS
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx. Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów.
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 13.5 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny). Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Kamerom z serii "Starlight" wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Kompresja: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: |
|
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, ICMP, IGMP, Multicast, NFS, PPPoE, IEEE 802.1x, Bonjour |
| Audio: | nie |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 18.06 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | < 9.6 W |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Waga: | 0.85 kg |
| Wymiary: | 244 x 91 x 91 mm |
| Producent / Marka: | BCS |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN
Karta katalogowa PL