Kamera IP 5Mpx NVIP-5H-4511/FWLAD Novus
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP w obudowie z oświetlaczem światła białego i IR NVIP-5H-4511/FWLAD
- rozdzielczość 5 MPX
- obiektyw stałoogniskowy, f=2.8 mm/F1.0
- aktywne odstraszanie
- funkcja dzień/noc - filtr IR
- zaawansowane funkcje analizy obrazu w oparciu o Deep Learning
- rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych (LPR)
- obsługa kart microSD
- WDR z podwójnym skanowaniem przetwornika
- dwukierunkowe audio
- czułość 0.002 lx (0 lx z włączonym IR)
- oświetlacz IR, zasięg do 25 m
- oświetlacz światła białego, zasięg do 20 m
- "Two way power" - przy podłączeniu do switcha PoE, pozwala na zasilenie odbiornika o niewielkiej mocy z gniazda zasilania kamery
Kamera dedykowana do współpracy z rejestratorami NOVUS serii 4000.
Dane techniczne:
| Obraz | |
|---|---|
| Przetwornik obrazu | 5 MPX, matryca CMOS, 1/2.7”, SmartSens |
| Liczba efektywnych pikseli | 2880 (H) x 1620 (V) |
| Czułość |
|
| Elektroniczna migawka | automatyczna/manualna: 1/5 s ~ 1/20000 s |
| Wydłużona migawka (DSS) | do 1/5 s |
| Szeroki zakres dynamiki (WDR) | tak (podwójne skanowanie przetwornika) |
| Cyfrowa redukcja szumu (DNR) | 2D, 3D |
| Redukcja efektu oślepienia kamery (HLC) | tak |
| Kompensacja tylnego światła (BLC) | tak |
| Redukcja migotania obrazu (Antiflicker) | tak |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | stałoogniskowy, f=2.8 mm/F1.0 |
| Dzień/noc | |
| Rodzaj przełączania | mechaniczny filtr podczerwieni |
| Tryb przełączania | automatyczny, manualny, czasowy |
| Opóźnienie przełączania | 1 ~ 36 s |
| Sieć | |
| Rozdzielczość strumienia wideo | 2880 x 1620, 2560 x 1440 (QHD), 2304 x 1296, 1920 x 1080 (Full HD), 1280 x 720 (HD), 640 x 480 (VGA), 320 x 240 (QVGA) |
| Prędkość przetwarzania | 30 kl/s dla wszystkich rozdzielczości |
| Tryb wielostrumieniowy | 3 strumienie (główny, pomocniczy, dodatkowy) |
| Kompresja wideo/audio | H.264, H.264+, H.265, H.265+ / G.711 |
| Liczba jednoczesnych połączeń | maks. 3 połączeń, (maks. 40 strumieni łącznie) |
| Przepustowość | łącznie 30 Mb/s |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP, TCP/IP, IPv4/v6, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, UPnP, SMTP, P2P, HTML5 |
| Konfiguracja kamery | z poziomu przeglądarki Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Edge , języki: polski, angielski, i inne |
| Kompatybilne oprogramowanie | NOVUS MANAGEMENT SYSTEM VSS, NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC |
| Aplikacje mobilne | RxCamView (iPhone, Android) |
| Pozostałe funkcje | |
| Strefy prywatności | 4 typu kolor |
| Detekcja ruchu | tak |
| Obszar obserwacji (ROI) | 8 |
| Detekcja Audio | tak |
| Analiza obrazu | pozostawienie obiektu, zniknięcie obiektu, przekroczenie linii, naruszenie strefy, detekcja tłumu, detekcja twarzy, zliczanie przekroczeń linii, mapa ciepła, detekcja długości kolejki, rozróżnianie obiektów, statystyki obszaru |
| Obróbka obrazu | obrót obrazu o 180°, tryb korytarzowy, przerzucenie obrazu w pionie, przerzucenie obrazu w poziomie |
| Prealarm/postalarm | do 5 s/do 30 s |
| Reakcja na zdarzenia alarmowe | e-mail z załącznikiem, zapis na FTP, zapis na kartę SD, zapis w chmurze, powiadomienie push, funkcje aktywnego odstraszania |
| Odstraszanie | białe diody LED, światło ciągłe/migające, czerwone i niebieskie diody LED, światło migające , sygnalizator audio (syrena), wbudowany głośnik (własne komunikaty głosowe) |
| Przywracanie ustawień fabrycznych | z poziomu przeglądarki internetowej, za pomocą przycisku reset |
| Rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych (LPR) | |
| Autonomiczny tryb pracy | tak - funkcja rozpoznawania zaimplementowana w kamerze |
| Pojemność bazy zdefiniowanych tablic | do 10000 tablic, łącznie na wszystkich listach. |
| Rodzaj rozpoznawanych tablic | wszystkie państwa Unii Europejskiej |
| Dane rejestrowane w bazie kamery | data/czas rozpoznania, numer rozpoznanej tablicy rejestracyjnej, obraz rozpoznanej tablicy rejestracyjnej, obecność na "białej liście" lub "czarnej liście" |
| Reakcje na rozpoznanie tablicy | e-mail z załącznikiem, zapis pliku na FTP, zapis pliku w chmurze |
| Oświetlacz IR | |
| Liczba LED | 1 |
| Zasięg | 25 m |
| Smart IR | tak (wsparcie sprzętowe) |
| Oświetlacz światła białego | |
| Liczba LED | 2, barwa ciepła biała |
| Zasięg | 20 m |
| Smart Light | tak (wsparcie sprzętowe) |
| Interfejsy | |
| Wejścia/wyjścia audio | wbudowany mikrofon/głośnik |
| Interfejs sieciowy | 1 x Ethernet - złącze RJ-45, 10/100 Mbit/s |
| Gniazdo kart pamięci | microSD - pojemność do 256GB |
| Parametry instalacyjne | |
| Wymiary (mm) | z uchwytem: 71 (∅) x 150 (dł.) |
| Masa | 0.36 kg |
| Klasa szczelności | IP 66 |
| Obudowa | aluminiowa, w kolorze białym, uchwyt ścienny z przepustem kablowym w zestawie |
| Zasilanie | 12 VDC, PoE (IEEE 802.3af, Klasa 3) |
| Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe | TVS 4000 V |
| Pobór mocy |
|
| Temperatura pracy | -35°C ~ 60°C |
| Wilgotność | maksymalnie 95%, względna (bez kondensacji) |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR LED Światło białe
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy