Kod producenta: BCS-L-EIP45VSR4-Ai1(2)
Kod produktu: BCS-L-EIP45VSR4-AI2
Kamera IP 5Mpx BCS-L-EIP45VSR4-Ai1(2) biała
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 5 MPx. Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów, np. wejścia do budynków, hole, bramy wjazdowe, przejścia, itp. Szeroki zakres zmiany pola widzenia kamery pozwala na optymalne wykadrowanie obrazu. Kamera posiada rozbudowane funkcje inteligentnej analizy obrazu.
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 13.5 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm @ F1.5 - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 113 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 40 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | brak |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: |
|
| Interfejs: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| ONVIF: | tak |
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Dostęp z komputera PC: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja BCS Manager |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: |
|
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | max. 7.4 W |
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | brak |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.86 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 108 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | BCS Line |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy