Kod producenta: BCS-L-DIP44VSR4-Ai1
Kod produktu: BCS-L-DIP44VSR4-AI1
Kamera IP 4Mpx BCS-L-DIP44VSR4-Ai1 motozoom
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP kopułowa 4Mpx marki BCS Line. Przetwornik 1/2.9" CMOS z obiektywem motozoom 2.7~13.5mm.
Dane techniczne:
| Nazwa Urządzenia: | BCS-L-DIP44VSR4-Ai1 |
| Linia produktowa: | BCS LINE |
| Typ kamery: | Kopuła |
| Rozdzielczość: | 4 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.9'' |
| System skanowania: | Progressive Scan |
| Piksele: | 2688(H)×1520(V) |
| RAM: | 128MB |
| ROM: | 128MB |
| Obiektyw: | motozoom |
| Ogniskowa: | 2.7~13.5 mm |
| Apertura: | F1.5 |
| Focus: | Auto / manual |
| Iris: | Auto |
| Zoom optyczny: | 5× |
| Zoom cyfrowy: | 16× |
| Kąt widzenia: | H: 104°~29° V: 54°~16° D: 125°~34° |
| DORI: | Detect 64~210m / Observe 26~84m / Recognize 13~42m / Identify 6~21m |
| Czułość kamery: | 0.008Lux(F1.5,30IRE) 0.0008Lux(F1.5,B/W,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N: | 56dB |
| Balans bieli: | (AWB) Auto / manual |
| WDR: | 120dB |
| Kompensacja tła: | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka: | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia: | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów: | 3D DNR |
| Obrót obrazu: | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni: | 2 |
| Rozdzielczości: | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640 × 480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny: | 2688×1520(1~20fps) 2560×1440(1~25/30fps) |
| Strumień drugi: | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate: | H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc: | ICR |
| Rodzaj oświetlacza: | IR |
| Oświetlacz: | 40m |
| Mikrofon: | Tak |
| Wejście audio: | 1 |
| Wyjście audio: | 1 |
| Kompresja audio: | G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM |
| Wejście alarmowe: | 1 |
| Wyjście alarmowe: | 1 |
| Gniazdo karty pamięci: | microSD 256GB |
| Obsługa: | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu: | 4 |
| Maski prywatności: | 4 |
| Sieć: | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność: | ONVIF(S/T) |
| Protokoły: | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast, ICMP, IGMP |
| Rodzaj zasilania: | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy: | max 7.7W |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Klasa szczelności IP: | IP67 |
| IK10: | Tak |
| Warunki pracy: | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary: | Ø122×93.4mm |
| Waga: | 0.5 kg |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne: | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - Ochrona perymetryczna: | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów: | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - SMD: | SMD Plus |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy