Zwora zewnętrzna EL-1200WS 540kg SCOT
Za zakup produktu otrzymasz 7000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 2 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zwora jest przystosowana do pracy na zewnątrz - obudowa posiada stopień szczelności IP68.
Cechy wyróżniające:
  • Udźwig 540 kg
  • Sygnalizacja pracy - styk NC
  • Obudowa o stopniu szczelności IP68
Specyfikacja:
Maks. nacisk na drzwi 540 kg
Przeznaczenie Zewnętrzna
Napięcie zasilania 12V DC / 24V DC
Pobór prądu 600mA (12V DC) / 300mA (24V DC)
Sygnalizacja Tak (styk NC)
Wymiary zwory (szer. x wys. x gł.) 265 x 75 x 40 mm
Wymiary płytki (szer. x wys. x gł.) 185 x 60 x 13,5 mm
Stopień ochrony IP IP68
Temperatura pracy -20~+55℃
Temperatura zwory podczas pracy ≤+20℃
Wilgotność względna otoczenia 0~95%(bez kondensacji)