Kod produktu: 24V/1A/POE
Zasilacz wtyczkowy 24V/1A/POE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!
Dane techniczne:
| Liczba wejść: | 1 szt. RJ-45 |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 1000 mA |
| Napięcie wyjściowe: | 24 V DC |
| Napięcie wejściowe: | 100 V ... 240 V AC |
| Moc wyjściowa: | 24 W |
| Zabezpieczenia: | brak |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Diody sygnalizacyjne: |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | 0 ... 40 °C / 20 ... 80 % |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | 85 x 47 x 67 mm |