Kod producenta: POE-48/NX-1G
Kod produktu: POE-48/NX-1G
Zasilacz gigabitowy POE-48/NX-1G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Prędkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Standardy: | IEEE 802.3at |
| Napięcie wejściowe: | 100 V ... 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 48 V DC |
| Liczba wejść: | 1 |
| Złącze: | 2 x Gniazdo RJ-45 |
| Diody sygnalizacyjne: | Podłączenie do zasilania |
| Moc wyjściowa: | 24 W |
| Zabezpieczenia: |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Numery pinów złącza RJ-45: |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | 0 °C ... 40 °C / 5 % ... 90 % |
| Waga: | 0.187 kg |
| Wymiary: | 85 x 44 x 30 mm |