Zasilacz buforowy PSG2-12V10A Pulsar
Za zakup produktu otrzymasz 3000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1-2 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
PSG2-12V10A to moduł zasilacza buforowego do zabudowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC (12V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
  • Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
  • Prąd wyjściowy: 9A (zależnie od prądu ładowania akumulatora)
  • Prąd ładowania akumulatora: 1A / 4A - wybierany zworką
  • Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 10A
  • Dynamiczny test akumulatora
  • Kontrola ciągłości obwodu akumulatora
  • Kontrola napięcia akumulatora
  • Kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
  • Funkcja START - manualne uruchomienie zasilania tylko przy zasilaniu akumulatorowym
  • Wysoka sprawność 88%
  • Sygnalizacja pracy - dioda LED na PCB zasilacza
  • Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
  • OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
  • OVP - nadnapięciowe >19V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
  • UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<9.5V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
  • Przepięciowe
  • Wyjście techniczne EPS - sygnalizacja awarii AC (przekaźnik NO/NC)
  • Wyjście techniczne APS - sygnalizacja awarii akumulatora (przekaźnik NO/NC)
Zgodność z normami:
  • Grade 2 - Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2
  • Norma kontroli dostępu EN60839-11
Dane techniczne:
Zasilanie:200 - 240 V AC, 50/60Hz
Wyjście zasilania:
  • 10 A / 138 W (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem)
  • 11 - 13.8 V DC - praca buforowa
  • 10 - 13.8 V DC - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora:
  • 1A / 4A
  • Prąd ładowania wybierany zworką
Rekomendowany akumulator:
  • 7~65Ah SLA
  • Dobierając akumulator należy mieć na uwadze zalecane prądy ładowania danego modelu
Sprawność:88%
Pobór prądu:1.3A
Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej:50mA
Wymiary:204 x 141 x 52 [+/-2mm]
Zabezpieczenia:
  • SCP - Przeciwzwarciowe
  • OLP - Przeciążeniowe
  • OVP - Nadnapięciowe
  • UVP - Przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
  • Przepięciowe
Wyjścia techniczne:
  • EPS - awaria AC, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
  • APS - awaria akumulatora, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
Montaż:
  • Moduł do zabudowy
  • Możliwy montaż na szynie DIN (wymagany osobno zamawiany uchwyt)
Sygnalizacja:
  • Sygnalizacja optyczna LED - na PCB zasilacza
Warunki pracy:
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +40°C
  • Wilgotność względna: 20% ~ 90%, bez kondensacji
Uwagi
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.