Zasilacz buforowy HPSG2-24V3A-B Pulsar
Za zakup produktu otrzymasz 3000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
HPSG2-24V3A-B to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 27.6V DC (24V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
  • Znamionowe napięcie wyjściowe 27.6V DC
  • Prąd wyjściowy w dozorze dla Grade 1 i 2: 0.58A
  • Miejsce na akumulator 2x 12V/7Ah
  • Prąd ładowania akumulatora: 0.5A / 1A - wybierany zworką
  • Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 3.5A
  • Wysoka sprawność 89%
  • Sygnalizacja pracy - diody LED
  • Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
  • OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
  • OVP - nadnapięciowe >37V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
  • UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<19V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Dane techniczne:
Zasilanie:200 - 240 V AC, 50/60Hz
Wyjście zasilania:
  • 3.5 A / 96 W (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem)
  • 0.58 A / 27.6 V DC - GRADE 1÷2
  • 22 - 27.6 V DC - praca buforowa
  • 20 - 27.6 V DC - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora:
  • 0.5A / 1A
  • Prąd ładowania wybierany zworką
Rekomendowany akumulator:
  • 2 x 12V/7Ah SLA
  • Miejsce na akumulator: 250 x 172 x 100 [+/-2 mm]
Sprawność:89%
Pobór prądu:1A
Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej:30mA
Wymiary:
  • 300 x 300 x 105 [+/-2 mm]
  • dystans od podłoża: 8 mm
Wyjścia techniczne:
  • EPS - awaria AC, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
  • APS - awaria akumulatora, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
Sygnalizacja:Sygnalizacja optyczna LED
Wykonanie:Blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa
Stopień ochrony EN60529:IP 20
Warunki pracy:
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +40°C
  • Wilgotność względna: 20% ~ 90%, bez kondensacji
Uwagi
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.