Zasilacz buforowy HPSG2-24V10A-C Pulsar
Opis
HPSG2-24V10A-C to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 27.6V DC (24V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
- Znamionowe napięcie wyjściowe 27.6V DC
- Prąd wyjściowy w dozorze dla Grade 1 i 2: 1.41A
- Miejsce na akumulator 2x 12V/17Ah
- Prąd ładowania akumulatora: 1A / 2A / 4A - wybierany zworką
- Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 10A
- Wysoka sprawność 87%
- Sygnalizacja pracy - diody LED
- Zasilanie 200 - 240 V AC
- Wbudowany wentylator wymuszający chłodzenie
Zabezpieczenia:
- OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
- OVP - nadnapięciowe >37V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
- UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<19V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 200 - 240 V AC, 50/60Hz |
| Rekomendowany akumulator: |
| Sprawność: | 87% |
| Pobór prądu: | 1.5A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej: | 40mA |
| Wykonanie: | Blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.