Zasilacz buforowy BCS-ZA1206/UPS 12V 6A
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA1206/UPS jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem buforowym przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem z zakresu 10 ÷ 13,9VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 6A. Układ jest przystosowany do pracy z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA.
Cechty produktu:
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • Elektroniczne zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia BATT
  • Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora
  • Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230VAC +/- 10%
Nominalne napięcie wyjściowe: 12VDC +/- 15% (uwzględnia pracę na akumulatorze)
Typowa sprawność: Powyżej 90%
 Prąd ładowania akumulatora: 1A lub 2A (wybierany zworką)
 Akumulator: Kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA 18Ah
 Wydajność prądowa zasilacza: 6A
 Temperatura pracy: -10°C - 40°C