Kod produktu: AUPS-100-120-XL1
Zasilacz buforowy 12V 8A AUPS-100-120-XL1 ATTE
Opis
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
- Łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
- Możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
- W komplecie 4 uchwyty umożliwiające montaż obudowy bez naruszania stopnia ochrony IP56
Specyfikacja:
| Miejsce na akumulator | 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah |
| Napięcie wyjściowe | 10,2 ... 13,8 VDC |
| Prąd wyjściowy | 8 A - ciągły 10 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora) |
| Moc zasilacza | 100 W - ciągła 120 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora) |
| Sprawność | 90% @100 W |
| Napięcie wejściowe | 190 ... 260 VAC, 50Hz |
| Prąd ładowania akumulatora | 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1) |
| Zabezpieczenie wejścia zasilacza | Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A |
| Zabezpieczenie wyjścia zasilacza |
| Zabezpieczenie obwodu akumulatora |
| Sygnalizacja |
AUPS-100-120-OF (moduł):
| Wyjścia techniczne |
| Uruchomienie przy braku zasilania AC | Samoczynne po podłączeniu akumulatora |
| Konstrukcja obudowy |
| Montaż | Montaż naścienny z wykorzystaniem uchwytów montażowych (w komplecie) |
| Stopień ochrony | IP56 |
| Temperatura pracy | -25 ... +50°C |
| Wymiary (S x W x G) | 220 x 300 x120 mm (wewnętrzne) 228 x 308 x129 mm (zewnętrzne) |