Kod produktu: AUPS-100-120-F
Zasilacz buforowy 12V 8A AUPS-100-120-F ATTE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
Wybrane cechy:
- Zabezpieczenia przeciwzwarciowe (SCP), przeciążeniowe (OLP), termiczne (OHP) i przepięciowe
- Możliwość uruchomienia bez zasilania sieciowego (z akumulatora)
- Wyjścia techniczne OUF i ACF (kontrola pracy oraz integracja z innymi systemami)
- Łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
- Możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
- Przepusty kablowe z tyłu obudowy
Specyfikacja:
| Miejsce na akumulator | 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah |
| Napięcie wyjściowe | 10,2 ... 13,8 VDC |
| Prąd wyjściowy | 8 A - ciągły 10 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora) |
| Moc | 100 W - ciągła 120 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora) |
| Sprawność | 90% @100 W |
| Napięcie wejściowe | 190 ... 260 VAC, 50Hz |
| Prąd ładowania akumulatora | 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1) |
| Zabezpieczenie wejścia zasilacza | Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A |
| Zabezpieczenie wyjścia zasilacza |
| Zabezpieczenie obwodu akumulatora |
| Sygnalizacja 1/2 |
AUPS-100-120-OF (moduł):
| Sygnalizacja 2/2 |
AUPS-100-120-F (obudowa):
| Wyjścia techniczne |
AUPS-100-120-OF (moduł):
| Konstrukcja obudowy |
| Montaż | Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -25 ... +50°C |
| Wymiary | 320 x 300 x 90 mm |