Zasilacz buforowy 12V 3.5A AUPS-40-120-F ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
  • Łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
  • Możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • Przepusty kablowe z tyłu obudowy
Specyfikacja:
Miejsce na akumulator 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah
Napięcie wyjściowe 10,8 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy 3,5 A - ciągły 5 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora)
Moc 42 W - ciągła 60 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność 92% @40 W
Napięcie wejściowe 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora do 1,5A (zależny od stopnia rozładowania akumulatora)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
  • Zasilanie sieciowe: Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 7 A (automatyczny powrót po zwarciu)
  • Praca z akumulatora: Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
  • Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem: Bezpiecznik topikowy 6,3 A
  • Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem: Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,8 V
Sygnalizacja 1/2
Sygnalizacja 2/2
AUPS-40-120-F (obudowa):
  • LED AC (zielona) - obecność napięcia sieci
  • LED DC (czerwona) - obecność napięcia wyjściowego
Wyjścia techniczne
  • AUPS-40-120-OF (moduł): OUF – brak napięcia +DC_OUT (NC)
  • ACF – brak napięcia AC (NC)
  • Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC Przycisk START
Konstrukcja obudowy
  • Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm, malowana proszkowo na kolor biały
  • Zamontowany tamper otwarcia Systemowe otworowanie 4,8 mm w rastrze 10,8 mm
  • Dystans do ściany 8 mm Otwory montażowe 6 mm
Montaż Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -25 ... +50°C
Wymiary 320 x 300 x 90 mm