Zasilacz DIN 48V/240W/5A DRP-240-48 Mean Well
Za zakup produktu otrzymasz 4000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz na szynę DIN DRP-240-48 48V/240W/5A
Dane techniczne:
Zasilanie 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC
Wyjście zasilania
  • 5 A / 48 V DC
  • zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC
Sprawność 85%