Zasilacz AUPS-70-120-XL1 SMPS 12V 6A 72W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-XL1 (1x AKU 18Ah), typu AUPS-70-120-XL1
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Dane techniczne:
Obudowa tworzywo / szary RAL7035
Stopień ochrony obudowy IP56
Wymiary obudowy (szer. × wys. × gł.) 300x220x120mm
Montaż naścienny, uchwyty montażowe
Typ zasilacza impulsowy, sprawność 90%
Moc zasilacza 80W – moc ciągła, 110W moc maksymalna
Napięcie wyjściowe 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe 10,5÷12,6V - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A wybierane zworką JP1
Napięcie odłączenia akumulatora 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik) Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza
Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora bezpiecznik 6,3A
Wyjścia techniczne wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście OUF – brak napięcia +DC_OUT,  ACF – brak napięcia AC
Funkcja startu przy braku zasilania AC samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Zakres temperatur pracy -10°C ... +40°C