Zasilacz APS-90-480-M1 SMPS 48V 2A 90W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, Iout 2A, Pout 96W, w obudowie zewnętrznej ABOX-M1, typu APS-90-480-M1
APS-90-480-S1 to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Dane techniczne:
Napiecie wyjściowe 48 VDC +/-3%
Prąd wyjściowy 2A
Moc zasilacza 96W
Sprawność 93% @90W
Napięcie zasilania 190 ... 260 VAC, 50 Hz
Zabezpieczenia wejścia Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem zasilacza Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 3A
Zabezpieczenie przed przepięciami Wejście AC – warystor Wyjście DC – dioda transil
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie
Stopień ochrony IP56
Wymiary 192 x 140 x 70 mm