Kod produktu: BNC-W/SKR-RG59
Wtyk skręcany BNC-W/SKR-RG59 [1szt]
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Wtyk BNC skręcany na kabel koncentryczny.
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | BNC Wtyk prosty |
| Mocowanie elementów złącza: | Skręcanie |
| Mocowanie ekranu: | Skręcanie |
| Mocowanie żyły: | Lutowanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 5.9 mm |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.010 kg |
| Wymiary: | Ø 20 mm x 20 mm |