Kod produktu: JACK-W/3.5/M/MET
Wtyk metalowy JACK-W/3.5/M/MET mono
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | JACK Wtyk prosty Ø 3.5 mm MONO |
| Mocowanie elementów złącza: | Skręcanie |
| Mocowanie ekranu: | Zaciskanie |
| Mocowanie żyły: | Lutowanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 4.3 mm |
| Materiał: | Metal |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.004 kg |
| Wymiary: | Ø 10 x 50 mm |