Kod produktu: URU-32L17
Uchwyt rurowy URU-32L17
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Uchwyt rurowy służy do zamocowania anten, kamer do masztu.
Dane techniczne:
| Materiał: |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 32 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 225 mm |