Kod produktu: URL-32H30
Uchwyt rurowy URL-32H30
| Materiał: | Metal |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 32 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 365 mm |