Kod produktu: UMA-50U50
Uchwyt murowy UMA-50U50
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 50 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 500 mm |
| Mocowanie: | 4 x Kołki rozporowe Ø 10 mm |