Kod producenta: R10-6U/230/L
Kod produktu: R10-6U/230/L
Szafa RACK 10" hermetyczna R10-6U/230/L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Szafa R10-6U/230/L przeznaczona jest do montażu urządzeń z obudową w standardzie 10".
Nadaje się do montażu zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Dane techniczne:
| Szerokość wewnętrzna: | 285 mm / 10 " |
| Wysokość wewnętrzna: | 6 U |
| Głębokość wewnętrzna: | 210 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 235 mm |
| Otwory na wentylatory: | nie |
| Kolor: | Jasny szary |
| Zdejmowany panel tylny: | nie |
| Drzwi: | Drzwi prawe z gumą uszczelniającą |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 6.45 kg |
Dane techniczne
Szafy rack
- Standard Rack 10"
- Wysokość 6U
- Mocowanie Wisząca
- Głębokość zewnętrzna 235mm