Switch PoE APTI-POE0402-60W 4xPoE 2xUplink 60W
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Standardy: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Porty LAN: | 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) |
| Zarządzanie przez WWW / konsolę: | nie |
| Diody LED: | LAN, WAN, PoE |
| Szybkość transmisji: |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 15.4 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 60 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k - Automatyczna aktualizacja tablicy MAC adresów |
| Wybrane cechy: |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.65 kg |
| Wymiary: | 220 x 141 x 41 mm |