Switch PoE 4-portowy APTI-POE0402-60W-V2
Dane techniczne:
| Porty LAN: | 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) |
| Zarządzanie: | nie |
| Diody LED: | LAN, WAN, PoE |
| Szybkość transmisji: |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 60 W |
| Tablica adresów MAC: | 1k |
| Wybrane cechy: |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.65 kg |
| Wymiary: | 200 x 118 x 44 mm |