Switch PoE 24-portowy BCS-B-SP2402G-1SFP
Za zakup produktu otrzymasz 14000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
24 portowy switch PoE 100Mbps, 2xRJ45 Gigabit Uplink + 1xSFP.
Dane techniczne:
Nazwa Urządzenia BCS-B-SP2402G-1SFP
Linia produktowa BCS BASIC
Porty PoE 24×RJ45 100Mbps
Porty uplink 2×RJ45 1Gbps / 1×SFP 1Gbps
Standard IEEE 802.3af / 802.3at
Transfer 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX
Przekazywanie pakietów 6.55Mpps
Przepustowość 8.8Gbps
Tryb STANDARD 100m
Tryb VLAN Tryb VLAN Porty 1-24 są od siebie odizolowane
Tryb EXTEND Tryb EXTEND Porty 1-8 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6)
Tryb QoS Tryb QOS Quality Of Service - priorytetyzacja pakietów wideo
PoE pin 1,2(+), 3,6(-)
Moc switcha PoE 250W max 30W/port
Zasilanie 100~240V AC
Warunki pracy 0°C~+40°C max 90% RH
Waga 2.4 kg
Obudowa 1U
Wymiary (W×D×H) 440×180×44mm