Przetwornica zasilania 15-AC24H-2A
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność:
Spodziewana dostawa
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Urządzenie 15-AC24H-2A konwertuje napięcie wejściowe do wartości 12V DC.
Dane techniczne:
Typ: Obniżanie napięcia
Napięcie zasilania: 24 V DC/AC
Napięcie wyjściowe: 12 V DC
Prąd wyjściowy: 2 A (max)
Przeznaczenie:
  • do zasilania kamer
  • do zasilania kamer z termostatem
Wymiary: 62 x 32 x 24 mm