Przetwornica DC/DC AVIC-50-120-OF 50W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Moduł typu AVIC-50-120-OF jest wysokosprawną izolowaną przetwornicą DC/DC przeznaczoną do zasilania rejestratorów, dysków sieciowych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego zasilania 12VDC pracujących z zasilaczem buforowym, którego napięcie wyjściowe zmienia się w zakresie od 10V do 14V w zależności od trybu pracy (akumulator/sieć). Układ wyposażony jest w szereg zabezpieczeń funkcjonalnych zapewniających niezawodną pracę urządzenia min.:
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • zabezpieczenie przed przeciążeniem przetwornicy
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia zasilającego
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V
Dane techniczne:
Moc wyjściowa 50W ciągła
Zakres napięcia wejściowego 10÷15V
Napięcie wyjściowe 12V +/-2%
Prąd wyjściowy 4A (prąd ciągły)
Prąd jałowy przetwornicy maks.14mA
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia 6A – próg zadziałania zabezpieczenia
Napięcie izolacji we/wy 2kV
Zakres temperatur pracy -10°C ... +40°C
Obudowa Brak – konstrukcja otwarta
Wymiary 39 × 76 × 35 mm