Przetwornica DC/DC AVC-30-120-OF 30W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Moduł do zasilania rejestratora 12V, przetwornica DC/DC stabilizująca napięcie, Vin 6...30VDC, Vout 12VDC, Iout 2,5A, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu AVC-30-120-OF
Moduł typu AVC-30-120-OF jest wysokosprawną przetwornicą DC/DC przeznaczoną do zasilania rejestratorów, dysków sieciowych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego zasilania 12VDC pracujących z zasilaczem buforowym, którego napięcie wyjściowe zmienia się w zakresie od 10V...14V w zależności od trybu pracy (akumulator/sieć). Układ wyposażony jest w szereg zabezpieczeń funkcjonalnych zapewniających niezawodną pracę urządzenia min.:
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia zasilającego
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V oraz wejścia zasilania
Dane techniczne:
Moc wyjściowa 30W @12V
Sprawność 90% @Vin=12V,Pout=30W
Zakres napięcia wejściowego 6...35VDC
Napięcie wyjściowe 12VDC +/-5%
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia 3A - próg zadziałania zabezpieczenia
Prąd jałowy przetwornicy 5mA @12V
Zakres temperatur pracy -10...+40°C
Obudowa Moduł do zabudowy
Montaż Kołki dystansowe zatrzaskowe
Wymiary, waga 40x60x24mm, 0,025kg