Kod produktu: ASUC-50-480-OF
Przetwornica DC/DC ASUC-50-480-OF 50W ATTE
Opis
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, nieizolowana, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 50W, moduł do zabudowy, typu ASUC-50-480-OF
Przetwornice DC/DC grupy ASUC to wysokosprawne moduły podnoszące napięcie przystosowane do pracy z typowym zasilaczami buforowym o napięciu wyjściowym 12VDC lub 24VDC wykorzystywanymi w systemach telewizji przemysłowej oraz sieciach bezprzewodowych WiFi.
Dane techniczne:
| Moc wyjściowa | 50W @12V |
| Sprawność | 93% @Vin=12V,Pout=50W |
| Zakres napięcia wejściowego | 10...30VDC |
| Napięcie wyjściowe | 48VDC +/-2% |
| Prąd jałowy przetwornicy | 27mA @12V |
| Zakres temperatur pracy | -20...+40°C |
| Obudowa | Moduł do zabudowy |
| Montaż | Kołki dystansowe zatrzaskowe |
| Wymiary, waga | 40x61x16mm, 0,03kg |