Przetwornica DC/DC ASUC-30-AD0-OF ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, nieizolowana, Vin 10...30VDC, Vout 12...48VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-AD0-OF.
Przetwornice DC/DC grupy ASUC to wysokosprawne moduły podnoszące napięcie przystosowane do pracy z typowym zasilaczami buforowym o napięciu wyjściowym 12VDC lub 24VDC wykorzystywanymi w systemach telewizji przemysłowej oraz sieciach bezprzewodowych WiFi.
Urządzenia są wygodnym rozwiązaniem problemu zasilania i umożliwiają min.:
  • łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
  • tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem
Dane techniczne:
Napięcie wyjściowe
12...48VDC
Zakres napięcia wejściowego
10...30VDC
Moc wyjściowa
30W @12V
Sprawność
90% @Vin=12V,Pout=25W
Prąd jałowy przetwornicy
18mA @12V
Zakres temperatur pracy
-20...+40°C
Obudowa
Moduł do zabudowy
Montaż
Taśma samoprzylepna
Wymiary, waga
25x60x16mm, 0,02kg