Przetwornica DC/DC ASUC-100-550-OF ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
ASUC-100-550-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 55 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego 55 VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
• szeroki zakres napięcia zasilania
• ustalone napięcie wyjściowe 55 VDC