Przetwornica DC/DC ASUC-100-240-OF ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
ASUC-100-240-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego 24 VDC z napięcia 12 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
• szeroki zakres napięcia zasilania
• ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC