Kod produktu: OMP-50L40
Obejma murowa z podporą OMP-50L40 komplet
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Obejma murowa służy do zamocowania masztów antenowych do muru.
W komplecie znajdują się dwa elementy.
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Odległość rury od muru: | 400 mm |
| Mocowanie: | 5 x Kołki rozporowe Ø 8 mm |