Kod produktu: PK1-12-PDT
Moduł przekaźnikowy PK1-12-PDT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 1 |
| Zasilanie: | 10 ... 16 V DC |
| Pobór prądu: | 35 mA / 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Napięcie załączenia przekaźnika H: | > 4 V |
| Napięcie załączenia przekaźnika L: | < 2.7 V |
| Wyjście: | NO/NC |
| Zastosowanie: | przekaźnik do sterowania elektrozaczepem, ryglem lub blokadą elektromagnetyczną |
| Wybrane cechy: |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 78 x 27 x 41 mm |