Kod produktu: KH-12/8X120
Kołek rozporowy z hakiem huśtawkowym KH-12/8X120
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Materiał: |
| Średnica wiercenia: | 12 mm |
| Długość kołka rozporowego: | 60 mm |
| Wkręt: | 90 mm (L) |
| Wymiar wkręta: | Ø 8 x 90 mm |