Kamera IP kopułowa 2Mpx BCS-P-EIP12FWR3 biała
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Kamera IP kopułowa 2Mpx z obiektywem stałoogniskowym 2.8mm, przetwornik 1/2.7" CMOS.
Dane techniczne:
Nazwa Urządzenia BCS-P-EIP12FWR3
Linia produktowa BCS POINT
Typ kamery Kopuła
Rozdzielczość 2 Mpx
Przetwornik 1/2.7'' CMOS
System skanowania Progressive Scan
Piksele 1920(H)×1080(V)
Obiektyw stały
Ogniskowa 2.8 mm
Apertura F2.0
Focus Stały
Iris Stały
Zoom cyfrowy 16×
Kąt widzenia H: 112.9° V: 59.1°
DORI Detect 42m / Observe 17m / Recognize 8m / Identify 4m
Czułość kamery 0.01Lux(F2.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N 52dB
Balans bieli (AWB) Auto / manual
WDR 120dB
Kompensacja tła BLC / HLC / WDR(120dB)
Migawka Auto / manual 1~1/100000s
Kontrola wzmocnienia (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów 2D/3D DNR
Obrót obrazu Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni 2
Strumień główny 1920×1080/1280×720(30fps)
Strumień drugi 1280×720/720×576/640×360/704×288/352×288(30fps)
Bitrate 128Kbps~6144kbps
Kompresja wideo H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Dzień/noc ICR
Rodzaj oświetlacza IR
Oświetlacz 30m
Mikrofon Tak
Kompresja audio G.711
Gniazdo karty pamięci microSD 128GB
Obsługa Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Detekcja ruchu 4
Maski prywatności 4
Sieć RJ-45 10/100Mbps
Zgodność ONVIF(S/G/T)
Rodzaj zasilania 12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy max 7W
Kolor obudowy Biały
Klasa szczelności IP IP67
Warunki pracy -30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary Ø118×95mm