Kamera IP bullet I2-340IPS-36 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 10000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Wycofany z oferty
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
I2-340IPS-36 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 4MP (2560x1440). Posiada obiektyw stały 3.6mm z kątem widzenia 89° (w poziomie), oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 20m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 4MP (2560x1440)
  • Obiektyw stały 3.6mm
  • Detekcja ruchu (standardowy algorytm)
  • Obsługa kompresji H.265 / H.264
  • Slot na kartę pamięci microSD
  • Obudowa IP67
  • Obsługa zasilania PoE
S-SIGHT-V2™
Dane techniczne:
Standard: TCP/IP
Przetwornik: 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość maksymalna: 2560x1440
Czułość:
  • Tryb kolorowy: 0.1 lx
  • Tryb czarno-biały: 0.03 lx (@F2.0, wł. AGC), 0 lx z wł. oświetlaczem IR
Obiektyw: 3.6 mm
Kąt widzenia:
  • 89° (dane producenta)
Zasięg oświetlacza IR: do 20 m
Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny)
Obsługiwane typy kompresji obrazu:
  • H.265
  • H.264
  • MJPEG - tylko podstrumień
Wejścia / wyjścia alarmowe: Brak
Audio: Brak
Maksymalna ilość klatek głównego strumienia: 25 kl/s @ 2560x1440
Interfejs sieciowy: 100 Base-T (RJ-45)
WEB Server: Wbudowany
Maks. liczba użytkowników on-line: 4
ONVIF: Tak
Analiza obrazu (standardowy algorytm):
  • Detekcja ruchu
  • Detekcja przekroczenia linii
  • Obszar sterylny
  • Detekcja sabotażu
Wybrane funkcje:
  • Digital WDR - Cyfrowa funkcja WDR
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
  • Konfigurowalne strefy prywatności
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
Dostęp z telefonu komórkowego: Aplikacja mobilna: Provision Cam2 Mobile APP
Oprogramowanie CMS: Ossia VMS
Zasilanie:
  • PoE (802.3af), ~5.4W
  • 12V DC, ~450mA
Obudowa: Bullet (tubowa)
Kolor: Biały
Klasa szczelności: IP67
Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
Waga: 0.39 kg
Wymiary: 172.2 x 73.4 x 74.5mm