Kamera IP IPC312SB-ADF28K-I0 2MP 2.8mm Uniview
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 2MP
- Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
- Obiektyw 2.8mm, stałoogniskowy
- WDR 120dB
- Technologia LightHunter - doskonała jakość obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
- Slot na kartę SD, obsługiwana pojemność do 256GB
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- Stopień szczelności IP67
- Stopień ochrony IK10
Dane techniczne:
| Główne | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8", 2MP, CMOS, typ skanowania: progresywne |
| Czułość | Kolor: 0.001 Lux (F1.6, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR |
| Dzień/Noc | Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR) |
| Migawka | Auto/Ręczna, 1~1/100 000 s |
| Wolna migawka | Tak |
| WDR | 120dB |
| S/N | >52dB |
| Obiektyw / optyka | |
| Ogniskowa | 2.8mm, F1.6 |
| Kąt widzenia | 106.7° (poziom) |
| Oświetlacz podczerwieni | |
| Zasięg | do 30m (zależnie od warunków) |
| Typ oświetlacza | 850nm |
| Kontrola pracy | Automatycznie/ręcznie |
| Kontrola mocy | Smart IR |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| Typ H.264 | Baseline Profile / Main Profile / High Profile |
| Maksymalna ilość strumieni | 3 |
| Parametry strumienia |
| Bitrate wideo | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| ROI | do 8 obszarów |
| OSD | do 8 |
| Maski prywatności | Obsługiwane, do 4 |
| Detekcja ruchu | Do 4 obszarów |
| Obraz | |
| Balans bieli | Auto / Outdoor / Fine Tune / Sodium Lamp / Locked / Auto2 |
| DNR (cyfrowa redukcja szumów) | 2D / 3D DNR |
| HLC | Obsługiwane |
| BLC | Obsługiwane |
| Defog | Tak, Cyfrowy |
| Dewarping | Brak |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711 |
| Bitrate audio | 64 Kbps |
| Komunikacja dwukierunkowa | Obsługiwana |
| Redukcja szumów | Obsługiwana |
| Częstotliwość próbkowania | 8 KHZ |
| Magazyn danych | |
| Zapis lokalny | 1 slot na kartę pamięci Micro SD, obsługiwana pojemność do 256 GB |
| Zapis sieciowy | ANR, NAS (NFS) |
| Sieć | |
| Protokół integracyjny | ONVIF (Profil S, Profil G, Profil T), API |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników, 2 poziomy: administrator/użytkownik |
| Oprogramowanie klienckie | EZStation, EZLive, Ezview |
| Interfejsy | |
| Wejście / wyjście audio | 1 / 1 |
| Wejście / wyjście alarmowe | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Brak |
| Interfejs sieciowy | 1x RJ45, 10/100 Mbps Base-TX Ethernet |
| Zasilanie | |
| Obsługiwane typy zasilania | DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Pobór mocy | Maks. 6W |
| Ogólne | |
| Wymiary | Ø110 x 61 mm |
| Waga | 0.37 Kg |
| Temperatura pracy | -30 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 4 KV |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Wandaloodporność | IK10 |
| Przycisk reset | Brak |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Dane techniczne - kamery UNV
- Seria kamer Prime
- Maksymalna rozdzielczość 2 MP
- Ogniskowa obiektywu 2.8mm