Kod producenta: I4-320IPEN-36-V4
Kod produktu: PR-0038
Kamera IP I4-320IPEN-36-V4 Provision-ISR
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
I4-320IPEN-36-V4 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 2MP, z obiektywem 3.6mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 40m.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 2MP (1920x1080@25fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
- Obiektyw 3.6mm (stały), kąt widzenia (86°)
- Oświetlacz IR o zasięgu do 40m
- Klasyfikacja obiektów DDA2
- Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
- Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
- WDR 120dB, BLC, HLC
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
- Obudowa o stopniu szczelności IP67
- Zasilanie DC12V (~650mA) / PoE (~10.5W)