Kamera IP DMA-350IPSN-28-V4 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 14000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DMA-350IPSN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu dome (kopułowa z kloszem, niskoprofilowa), o rozdzielczości 5MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Posiada wbudowany oświetlacz IR o zasięgu do 10m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 5MP (2880x1620@20fps), sensor 1/2.7” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (108°)
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście audio
  • Wandaloodporność na poziomie IK10
  • Zasilanie DC12V (~300mA) / PoE (~5W)