Kamera IP DI-340IPEN-28-V4 Provision-ISR
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DI-340IPEN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu turret, o rozdzielczości 4MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 20m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 4MP (2592x1520@25fps), sensor 1/3” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (96°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
  • Klasyfikacja obiektów DDA2
  • Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
  • Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
  • WDR 120dB, BLC, HLC
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
  • Obudowa o stopniu szczelności IP67
  • Zasilanie DC12V (~450mA) / PoE (~7W)